19 червня 2021 року (0532) 59-42-70 Мапа сайту

Кафедра фізичного виховання та здоров’я, фізичної терапії, ерготерапії з спортивною медициною та фізичною реабілітацією працює відповідно до календарних планів та напрямків організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

Діяльність кафедри включає:

  • організацію плідної роботи оздоровчих секцій та секцій спортивного удосконалення з видів спорту для студентів та співробітників ПДМУ;
  • проведення традиційних академічних Спартакіад («Першокурсник», серед факультетів та курсів, серед студентських гуртожитків, серед співробітників, спортивно-оздоровчого табору «Диканська Дубрава») та змагань з видів спорту до визначних дат і подій;
  • комплектування збірних команд ПДМУ з видів спорту серед студентів та співробітників для участі в міських, обласних (в тому числі Універсіада Полтавщини, спартакіада серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, спартакіада серед працівників медичних закладів, тощо), всеукраїнських (в тому числі Спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів, спортивні студентські фестивалі, тощо) та міжнародних змаганнях;
  • проведення Вечорів Спортивної Слави для студентів та співробітників ПДМУ з метою активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи всіх напрямків на базі університету.

В університеті працює 26 груп спортивної майстерності для студентів та співробітників, в яких займаються близько 500 чоловік.

Для пропаганди здорового способу життя та впровадження фізичної культури та спорту в сферу навчання, роботи, побуту і відпочинку робота кафедри висвітлюється в ЗМІ та на Інтернет-сайті.

Спортивні здобутки кафедри

         Заслуговують на увагу студенти університету, що стали призерами та переможцями Чемпіонатів України  та Міжнародних змагань: 

- Збірна команда університету з шахів  стала срібним призером Чемпіонату України серед ВМНЗ 2018 р.;

- Колектив університету «Козацька слава» в VІІ Міжнародному фестивалі «Зоряний олімп – 2018» стали лауреатами премії «Гран-прі».

- Бровар Дмитро  - І місце на Чемпіонаті України з сумо 2018 р.;

- Гичак Павло студент медичного факультету – Чемпіонат Світу з Козацького двобою у версіях Zabava та Odontan FTK посів ІІ та ІІІ місця  2018 р.;

- Чемпіонат України  з бігу – ІІ, ІІІ місце Буян Валерій студент стоматологічного факультету 2019 р.;

- Універсіада  України серед студентів з боксу – ІІІ місце та Міжнародний турнір з боксу  – І  місце Мусаєв Руслан студент медичного коледжу 2019 р.;

- Чемпіонаті України з карате – І місце та Чемпіонат світу з кіокушинкай карате – ІІ, ІІІ місце Калінін Олександр студент медичного коледжу  2019 р., а також він став переможцем обласного конкурсу  Молодь року 2019 в номінації «Спортивне відкриття року»;

- Відкритий чемпіонат Громадської організації «Всеукраїнське спортивно - фізкультурне товариство «Україна» з тхеквандо  - І місце Оніщенко Аліна студентка медичного коледжу;

- Чемпіонат України з «Прикладного рукопашного бою» - І місце студентка медичного коледжу  Здоровик Аліна; Міжнародні змагання з міні-футболу серед іноземних студентів – І місце 2019 р.

        Традиційно проводятся  оздоровчі заходи: Спартакіада «Першокурсник» (6 видів спорту); Спартакіада серед курсів та факультетів на Кубок ректора університету В.М. Ждана (6 видів спорту); Спартакіада серед студентських гуртожитків  (4 види спорту). Спартакіада співробітників ПДМУ.

        Студенти університету беруть  участь в Універсіадах  Полтавщини  серед ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації з 22 видів спорту:

- І місце – баскетбол (чол.. жін.);

- І місце – бокс;

- І місце – шахи;

- І місце – вільна боротьба;

- І місце – греко-римська боротьба;

- І місце – легка атлетика;

- ІІ місце – плавання;

- ІІ місце – стріт-бол 3х3(жін..);

- ІV місце – пляжний футбол;

- ІV місце – настільний теніс;

- ІV місце – футбол;

- ІV місце – волейбол (чол.); 

- ІV місце – волейбол (жін.);

- ІV місце – стріт-бол (чол.);

- ІV місце – гандбол.

В підсумку збірні команди університету посіли 2 загальнокомандне місце в ХІV Універсіаді  Полтавщини  серед ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації.

      -  Обласні змагання серед студентів ЗВО, що мешкають в гуртожитках (6 видів спорту) – І місце;

      - Обласні змагання серед студентів ЗВО з легкоатлетичного кросу «Зелена миля» - І місце Буян Валерій;

       - Обласні змагання серед ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації з боулінгу – І місце.

 За результатами ХV Універсіади  Полтавщини (2019-2020 н. р.)  серед ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації. Збірні університету посіли призові місця:

- І місце – баскетбол (чол., жін.);

- І місце – вільна боротьба;

- І місце – шахи;

- ІV місце – волейбол (жін.).

 

09-11.09.2020 р. збірна команда ПДМУ  виборола ІІІ місце у відкритих змаганнях з баскетболу серед аматорів у рамках тижня спорту  з нагоди Дня фізичної культури і спорту України 2020.

08.10.20 р. Чемпіонат Полтавської обл. з легкоатлетичного кросу - ІІІ місце Соколенко Антон.

10.10.2020 р.  відкритий чемпіонат Полтавської обл. з шахів (бліц), присвячений пам'яті М.В.Олійника - І місце Подошвелева Діана. 

 

Суттєво оновлено спортивну базу університету: Протягом року придбано спортивний інвентарь ,тренажери та обладнання для занять спортом.

Відкрите спортивне містечко: футбольне поле зі штучним покриттям (44х22 м), волейбольна та баскетбольна площадка (15х24 м) та майданчик з вуличними спортивними тренажерами.